در مراسم Unpacked 2021 سامسونگ چه گذشت

در مراسم Unpacked 2021 سامسونگ چه گذشت

۲۵ دی ۱۳۹۹

مراسم unpacked سامسونگ

مراسم Unpacked رویدادی است که هر سال در طی آن سامسونگ به معرفی محصولات جدید خود برای سال پیشِ رو می‌پردازد. هدف سامسونگ در سال جدید میلادی، به وضوح توسعه هرچه تمام‌تر یک اکوسیستم قدرتمند است. برای رسیدن به این مهم در طی مراسمی جذاب، شاهد معرفی هدفون گلکسی بادز پرو، گلکسی SmartTag و البته گل سرسبد مراسم Unpacked سامسونگ، سری گلکسی اس 21 با سه عضو بودیم.

مراسم unpacked سامسونگ

معرفی Galaxy Buds Pro

مراسم Unpacked سامسونگ با معرفی عضو جدید خانواده هدفون‌های بی‌سیم آغاز شد. هدفون‌هایی که لذت شنیدن موسیقی و تماشای فیلم را با فناوری‌های جدید به مرحله دیگری می‌برد. حذف هوشمند صدای ناخواسته‌ای که با Galaxy Buds Live معرفی شد، در این هدفون معنای جدیدی می‌یابد و سامسونگ وعده حذف ۹۹ درصدی نویز را از مکالمات داده است.

با محفظه هوا برای حذف صدای باد، تراشه هوشمندی که صدای شما را تشخیص داده و زمانی که شروع به صحبت کنید صدای موسیقی را کم می‌کند، شاهد هوشمندترین تکنولوژی حذف نویزی که تا به حال در هدفون‌های بیسیم سامسونگ دیده‌ایم هستیم. طراحی زیبا و البته سازگار با گوش انسان که از ایمنی هدفون‌ها حتی هنگام دویدن اطمینان حاصل می‌کند، مکمل بلندگوهای دو طرفه‌ای شده که بهترین صدای بیس و مید ممکن را ارائه می‌کنند.

دیگر ویژگی جذاب این هدفون‌ها امکان اتصال همزمان به دو دستگاه گلکسی است. برای مثال با گلکسی بادز پرو مشغول تماشای ویدیو روی تبلت سامسونگ تب اس 7 هستید و گوشی گلکسی S21تان زنگ می‌خورد. هدفون به صورت هوشمند صدا را از تبلت به گوشی تغییر می‌دهد. این فرایند با سرعت هرچه تمام‌تر و بدون دردسر تغییر دستگاه انجام می‌گیرد.

ظرفیت باتری هدفون‌ها ۶۱ میلی‌آمپر ساعت است که تا ۵ ساعت مداوم با حذف نویز هوشمند و ۸ ساعت بدون آن می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. محفظه شارژر ۴۷۲ میلی‌آمپر ساعت ظرفیت دارد و با شارژ سریع، هدفون‌ها را در پنج دقیقه برای یک ساعت موسیقی آماده می‌کند.

مراسم unpacked سامسونگ

معرفی Galaxy SmartThings در مراسم Unpacked سامسونگ

هر سال تکنولوژی زندگی را بیشتر تحت تاثیر قرار می‌دهد. و سامسونگ ماموریت خود را ارائه بهترین تجربه‌ها با محصولات نوآورانه قرار داده است. گلکسی SmartTag با نرم افزار تحت وب SmartThings Find همراه می‌شود تا مانع گم شدن ارزشمندترین‌ دارایی هایتان شود. طراحی کوچک آن اجازه اتصال به هرچیزی را می‌دهد؛ دوچرخه، کلید، گوشی و حتی حیوان خانگی دلبندتان. این دستگاه با فرستادن امواج بلوتوث، به گوشی‌های گلکسی اطرفا ارتباط برقرار می‌کند و از طرف دیگر گوشی‌های گلکسی از طریق ارتباط کاملاً ایمن، مکان دقیق گلکسی SmartTag را به شما گزارش خواهند داد.

از سه پرچمدار جدید گلکسی S21 در مراسم Unpacked سامسونگ رونمایی شد

پرچمداران سامسونگ در لاین‌آپی رنگارنگ در سه نسخه و اندازه با تفاوت‌های کوچک و بزرگ معرفی شدند. از ویژگی‌های کلیدی سری گلکسی S21 می‌توانیم به طراحی جدید، صفحه نمایش بهتر با روشنایی خیره‌کننده، سخت افزار بسیار قدرتمند و البته قلم S Pen اشاره کنیم. البته رونمایی گلکسی S21 پر از اخبار جدید و و تصمیمات هیجان ‌انگیز، و گاهی سوال برانگیز بود. پیشنهاد می‌کنیم مطلب پوشش کامل معرفی پرچمدار جدید سامسونگ در مراسم امروز را در مطلب سری گلکسی S21 معرفی شدند مطالعه کنید.